•

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie, działając na podstawie Uchwały  Nr XLVII/446/14 Rady Miasta Kutno z dnia 18 marca 2014 r. w sprawie wprowadzenia na terenie Miasta Kutna Programu "Kutnowska Karta Dużej Rodziny 3+" informuje, że Szkoła została partnerem programu działań na rzecz dużych rodzin zwanego Programem „Kutnowska Karta Dużej Rodziny 3+”.

Program stanowi element polityki społecznej realizowanej przez samorząd Miasta Kutno i skierowany jest do dużych rodzin zamieszkałych pod wspólnym adresem
          na terenie Miasta Kutno. Ma na celu:

1. Promocję dużej rodziny oraz działań na rzecz wzmocnienia jej kondycji;
          2. Poprawę warunków życia dużych rodzin;
          3. Zwiększanie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży wychowującej się w dużych rodzinach;
          4. Wspieranie dużych rodzin oraz kształtowanie ich pozytywnego wizerunku.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: