• MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

•

W dniu 20.04.2018 r. w ramach programu ,,Trzymaj Formę”, odbyły Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców.

W rywalizacji wzięło udział 11 klas : VA, VB, VC, VD, VIA, VIC, VID, VIIA, VIIB, VIIC, VIID.

Ze względu na dużą ilość drużyn, które zgłosiły się do turnieju, mecze dla klas piątych i siódmych rozgrywane były systemem ,,pucharowym”, natomiast klasy szóste grały mecze ,,każdy z każdym”.

Uczniowie poprzez udział w zawodach mogli aktywnie spędzić czas wolny, rozszerzali swoje zainteresowania dyscypliną jaką jest piłka nożna. Nabywali wiedzę z przepisów gry  (pomoc    w sędziowaniu) a także mieli  możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle rówieśników z innych klas, pełnili rolę zawodników i kibiców. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy.

Udział w zawodach wzięło ogółem 85 uczniów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Piąte klasy:                                        Szóste klasy:                              Siódme klasy:

I  Miejsce klasa VA                          I  Miejsce klasa  VIA                  I  Miejsce klasa VIID

II  Miejsce klasa VB                         II  Miejsce klasa  VIC                 II  Miejsce klasa VIIA

III  Miejsce klasa VD                        III  Miejsce klasa  VID                III  Miejsce klasa VIIB

IV  Miejsce klasa VC                                                                           IV  Miejsce klasa VIIC

Lista osób z poszczególnych klas, które brały udział w zawodach:

Klasa VA:  Andrzejczak Filip, Milas Dorian, Kornacki Jakub, Brzdęk Antoni, Kusiak Maciej, Ćwikliński Franciszek, Cicherski Szymon, Wyganowski Bartłomiej.

Klasa VB: Walczak Szymon, Kowalczyk Oliwier, Brener Kamil, Wronkowski Kamil, Makowski Alan, Kaczmarek Kacper, Kujawa Michał.

Klasa VC: Szałkowski Kacper, Fabisiak Wojciech, Stańczyk Łukasz, Walburg Łukasz, Andrzejewski Mikołaj, Borowski Witold, Sękowski Krzysztof.

Klasa VD: Majewski Kacper, Adamczyk Szymon, Solarski Dawid, Idzikowski Karol, Machoń Karol, Komaszuk Igor, Gruszczyński Damian, Majchrzak Błażej.

Klasa VIA: Sobczyk Patryk, Domżał Adam, Kłosiński Eryk, Życzkowski Mikołaj, Maciejewski Kacper, Żurada Jan, Turek Szymon, Bazelak Kacper.

Klasa VIC: Bąk Kacper, Justyński Mateusz, Kulaziński Piotr, Bielawski Kacper, Paluszkiewicz Dawid, Lemański Mikołaj.

Klasa VID: Lewicki Antoni, Łapczyński Hubert, Sujecki Jakub, Kierzkowski Michał,Gabryś Mateusz, Krupski Jakub, Hupa Dominik, Miszczak Mateusz.

Klasa VIIA:   Osiecki Mikołaj, Wojtczak Jakub, Frydrysiak Maksymilian, Krygiel Miłosz, Myszkowski Miłosz, Eliaszuk Beniamin, Zielonka Kamil, Kieruńczak Eryk, Odalski Dawid.

Klasa VIIB: Kowalewski Jakub, Barczyński Jakub, Marczak Jakub, Sierocki Michał, Michalak Michał, Pogorzelski Oliwier, Łucki Michał, Grabski Jan.

Klasa VIIC: Robaszewski Kacper, Marciniak Michał, Grzelak Kornel, Pasek Jakub, Rojkowski Piotr, Rojkowski Kamil, Czarnecki Igor, Grumiński Mateusz.

Klasa VIID: Kurkowski Jakub, Klejps Dawid, Kopczyk Bartłomiej, Kacprzak Paweł, Rudnicki Dawid, Czyżewski Gracjan, Paradowski Marcin, Jakubiak Dawid.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele: Radosław Saganiak  i  Adam Grzelak.