PEDAGOG SZKOLNY WAŻNE NUMERY TELEFONÓW DLA UCZNIÓW I RODZICÓW Spotkanie profilaktyczne „Nie dla nikotyny!” Międzynarodowy Dzień Tolerancji Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka Lepszy Internet zależy od Ciebie Jak motywować dziecko do nauki? Trudne rozstania PORADY PEDAGOGA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH KAŻDY INNY, WSZYSCY RÓWNI GDY ZDANIE RODZICÓW PRZESTAJE SIĘ LICZYĆ PRZEMOC BOLI "Zostań znajomym swojego dziecka" Style wychowania i ich wpływ na postawy dziecka. Jak zaradzić wagarom? DRUGIE ŚNIADANIE – SKARB DLA DZIECKA. CZEGO DZIECI POTRZEBUJĄ BEZPIECZNIE DO SZKOŁY- dla Rodziców Dla Rodziców CYBERPRZEMOC- jak pomóc? Uzależnienia od mediów elektronicznych Jak pomóc dziecku w nauce czytania. Jak pomóc dziecku w nauce pisania? Nasze dzieci i zagrożenia Akceptacja w rodzinie jako wyznacznik dobrego funkcjonowania dziecka KONCENTRACJA UWAGI – KLUCZ DO EFEKTYWNEJ NAUKI DZIECKA ( klasy IV -VI) Jak pomóc dziecku się skupić? Czym jest dysleksja? Zaburzenia depresyjne u dzieci i młodzieży.

Witam na stronie pedagoga szkolnego

Nazywam się Aleksandra Lewandowska i jestem pedagogiem w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie. Mój gabinet mieści się w budynku C, pokój nr 14 A.
Swoje wsparcie i życzliwą pomoc oferuję uczniom, nauczycielom i rodzicom. W zaciszu swojego gabinetu wysłucham, postaram się doradzić, podpowiedzieć, wyjaśnić sytuacje, z którymi sobie nie radzicie.

Godziny pracy pedagoga i psychologa szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

Godziny pracy pedagoga

mgr Aleksandra Lewandowska

Godziny pracy psychologa

mgr Dorota Jagiełło

Pon.

Wt.

Śr.

Czw.

Pt.

Pedagog szkolny w godzinach pracy świadczy poradnictwo indywidualne w zakresie doradztwa zawodowego.

Istnieje możliwość indywidualnej konsultacji rodziców z psychologiem szkolnym w każdy poniedziałek w godzinach 14:40 – 15:40.

Spotkania indywidualne realizowane są po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu.