• W Kotlinie Kłodzkiej

• Na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej 5-9 maja 2014 r.

Podczas pobytu na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej uczyliśmy się, bawiliśmy, poznawaliśmy.

A czego, a co, a kiedy, a jak?

Na te pytania odpowiedzą zdjęcia:

A to nasza baza, czyli Królikówka nad strumieniem w Nowej Morawie

Jesteśmy w pełnym rynsztunku przed penetrowaniem Jaskini Radochowskiej.

Poznaliśmy fortyfikacje z I wojny swiatowej- twierdzę w Kłodzku.

Pilnie poznajemy plan podziemnych labiryntów minerskich w twierdzy kłodzkiej.

W Międzygórzu pokonaliśmy niełatwy szlak do Ogrodu Bajek i wodospadu Wilczki.

Chwila odpoczynku po wspinaczce na platformę widokową na Czarnej Górz.

Wjeżdzamy na Czarną Górę, by z platformy widokowej podziwiać panoramę Kotliny Kłodzkiej.

Za nami frajda zjeżdzania wyciągiem krzesełkowym z Czarnej Góry.

Przeżyliśmy niesamowitą przygodę. Jak prawdziwi spelelodzy przeciskaliśmy się w wąskich korytarzach Jaskini Radochowskiej i szukaliśmy zahibernowanych gacków.

Przedzieraliśmy się przez minerskie labirynty w twierdzy kłodzkiej

Tu krążymy w urokliwych korytarzach Błędnych Skał.