• Rok szkolny 2018/2019

      • 1. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
        Organizator - Łódzki Kurator Oświaty:

        Awans do etapu rejonowego:

        Milena Siergiej kl. VII e

        Jakub Marczak kl. VIII b

        Dawid Jakubiak kl. VIII d

         

        2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

        Organizator- Łódzki Kurator Oświaty

         

        Nina Nowacka VIIIb Laureatka

        Biernacka Zuzanna VIII c Finalistka

        Poniszewska Paulina VIII a Finalistka

        Siergiej Milena VII e Finalistka

        Wawrzyńczak Maria VIII c Finalistka

         

        Awans do etapu rejonowego:

        Biernacka Zuzanna kl. VIIIc

        Essa Iman kl. VIIb

        Gruszka Weronika kl. VIIa

        Habasińska Amelia kl. VIIIc

        Jakubowska Julia kl. VIII b

        Kowalewska Anna kl. VIIIb

        Łubińska Oliwia kl. VIId

        Łukawska Bianka kl. VIc

        Nowacka Nina kl. VIIIb

        Poniszewska Paulina kl. VIII a

        Ratajczyk Julia kl. VIIIb

        Sadowska Alicja kl. VIII b

        Siergiej Milena kl. VII e

        Szczygielska Aleksandra kl. VIIIb

        Wawrzyńczak Maria kl. VIIIc

         

        Awans do etapu wojewódzkiego:

        Biernacka Zuzanna kl. VIIIc

        Nowacka Nina kl. VIIIb

        Poniszewska Paulina kl. VIII a

        Siergiej Milena kl. VII e

        Wawrzyńczak Maria kl. VIIIc

         

        3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

        Organizator- Łódzki Kurator Oświaty

        Grzelak Kornel VIII c Finalista

         

        Awans do etapu rejonowego:

        Kornel Grzelak kl. VIIIc

        Dawid Jakubiak kl. VIIId

         

        Awans do etapu wojewódzkiego:

        Kornel Grzelak kl. VIIIc

         

        4.  Ogólnopolski projekt z zakresu edukacji ekonomicznej "Od grosika do złotówki"

        I miejsce ex aequo klasa III a i III b w Ogólnopolskim Konkursie "Grosikowa Gazetka grudnia"

        I miejsce klasa III a w Ogólnopolskim Konkursie "Grosikowa Gazetka października"

        II miejsce klasa III b w Ogólnopolskim Konkursie "Grosikowa Gazetka października"

        II miejsce klasa III b w Ogólnopolski Konkursie „Grosikowa Gazetka września”

        I miejsce klasa III a w Ogólnopolski Konkursie „Grosikowa Gazetka czerwca”

        II miejsce klasa III b w Ogólnopolski Konkursie „Grosikowa Gazetka czerwca”

         

        5. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus 32 Edycja


        Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:

        Wiktoria Grams, kl. VII e

        Milena Siergiej, kl. VII e

        Patrycja Wielemborek, kl. V d

        Emilia Pałczyńska, kl. V f


        Laureaci I stopnia:

        Oliwia Łubińska, kl. V d

        Wiktor Graczyk, kl. V f

        Zuzanna Wiśniewska, kl. V c


        Laureat II stopnia:

        Łukasz Stasiak, kl. V d


        Laureaci III stopnia:

        Weronika Gruszka, kl. VII a

        Izabela Szadkowska, kl. VII b

        Marcelina Chlebna, kl. IV a

        Maja Mołodecka, kl. IV f

        Wanesa Kaczor, kl. IV b


        Laureaci IV stopnia:

        Krzysztof Waląg, kl. VII a

        Barbara Pawlik, kl. V d

        Paweł Stasiak, kl. IV f


        Laureaci V stopnia:

        Jakub Marczak, kl. VIII b

        Adam Szadkowski, kl. VIII c

        Antoni Lewicki, kl. VII d

        Jakub Sujecki, kl. VII d

        Filip Pawlak, kl. IV f

         

        6. Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus 30 Edycja

         

        Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:

        Juliusz Krajewski- kl. IIIa

        Patrycja Wojciechowska – kl. IIIa

        Jakub Wawer – kl. IIIb

        Barbara Pawlik V d

         

        Laureaci I stopnia:

        Oliwia Wojciechowska – kl. IIIa

        Nikodem Wikiński - kl. IIIb

        Igor Liwiński – kl. IIIa

        Erwin Ambroziak  V d
        Wiktoria Tomczyk  VI c
        Amelia Szczepańska  IV d

         

        Laureaci II stopnia:

        Seweryn Zaborowski – kl. IIIb

        Marcin Piątkowski  IV d
        Amelia Drozdowska V d
        Gabriela Olszewska  IV a
        Lena Obiedzińska IV f
        Adam Toć IV f

         

        Laureaci III stopnia:

        Magdalena Jurczak – kl. IIIa
        Patrycja Wielemborek V d
        Patryk Lach V f
        Emilia Pałczyńska V f
        Kamil Brener VI b
        Roksana Jadczak IV e
        Filip Pawlak IV f
        Gabriel Pluciński IV a
        Julia Gospoś IV a
        Amelia Sobiecka IV b
        Marcel Drapiński IV d

         

        Laureaci IV stopnia:

        Łukasz Stasiak V d
        Milena Sobczak V d
        Oliwia Dajer VI c
        Hanna Tomczak VI c
        Aleksander Klembalski VI c
        Jan Kazimierski IV e
        Michał Krupski IV c
        Antoni Marzec IV d
        Mateusz Ludwicki IV d

         

        Laureaci V stopnia:
        Aleksander Serenda – kl. IIIa

        Agata Wiśniewska V e
        Zuzanna Kurantkiewicz IV  f
        Róża Najlepsza IV f
        Kacper Morawski IV f

         

        7. Ogólnopolski konkurs Alfik matematyczny 2018

        Hanna Wawrzyńczak kl. IId - 10 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

        Natan Kaba kl. IIb - 50 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

        Jakub Wawer kl. IIIb – 23 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

        Wiktor Suski kl. IIIb – 49 miejsce w województwie

         

        8. Ogólnopolski konkurs Alfik humanistyczny 2018

        Magdalena Jurczak kl. IIIa, II miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

        Patrycja Wojciechowska kl. IIIa , 10 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

        Jakub Wawer kl. IIIb , 15 miejsce w województwie, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

        Aleksander Serenda kl. IIIa, 34 miejsce w województwie

        Oliwia Wojciechowska kl. IIIa, 38 miejsce w województwie

        Seweryn Zaborowski kl. IIIb, 44 miejsce w województwie

        Maria Walburg kl. IIIb, 53 miejsce w województwie
         

        9. Powiatowy konkurs literacki „ Świąteczna bajka” organizowany przez MDK

        Maria Walburg – kl. IIIb wyróżnienie

         

        10. Turniej „Czadowa Edukacja” w ramach akcji "Zgaś ryzyko - Czadowa Edukacja"

        I miejsce drużyna w składzie:

        Zuzanna Jarosińska, kl. VIII a

        Eryk Kieruńczak, kl. VIII a

        Karolina Sobiecka, kl. VIII a

        Elżbieta Wielec, kl. VIII a


        11. Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wolność" zorganizowany przez KDK

        wyróżnienie - Paulina Poniszewska kl. VIII a

         

        12. Etap powiatowy "Konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie" w ramach "Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa"

        II miejsce - Lena Klembalska, Jan Hakało z kl. II D


        13. Powiatowy konkurs plastyczny "Nasza Niepodległa", zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną

        I miejsce - Michał Nodzak, kl. III b

        wyróżnienie - Magdalena Jurczak, kl. III a, Nikodem Wacławski, kl. III b


        14. Niepodległa 1918. Drogi do niepodległości” – powiatowy konkurs plastyczny w formie lapbooka. Organizatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele bibliotekarze z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi Filii w Kutnie oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie. Patronat nad konkursem objęli: Starosta Kutnowski, Prezydent Miasta Kutno oraz Wójt Gminy Kutno

        II miejsce: Lena Koralewska z kl. V B, Anna Olczak z kl. V B  

        wyróżnienia: Jan Grabski z kl. VIII B, Martyna Sobczak z kl. VIII B, Gabriela Kucharczyk z kl. VIII D

         

        15. Powiatowy konkurs informatyczny "Wygraj Niepodległą" pod patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Kutno

        w kategorii "Gra w Scratch" (klasy V - VIII)

        I miejsce: Eryk Kieruńczak

        III miejsce: Julia Abramowicz

         

        w kategorii "Plansza" (klasy I - IV)

        I miejsce – Liliana Chwiałkowska

         

        16. Konkurs recytatorski "Polscy poeci dla dzieci" zorganizowany przez KDK w ramach projektu "Od Bałtyku do Tatr - 100 lat Niepodległości"

        I miejsce - Jan Hakało i Julian Setta z klasy II D

        II miejsce - Lena Klembalska z klasy II D

        II miejsce - Franciszek Wasiak z klasy II C

        III miejsce - Hanna Wawrzyńczak z klasy II D, Franciszek Lewański z klasy III B 

        IV miejsce - Julia Marzec z klasy II D

        V miejsce - Tatiana Chyska z klasy I B

        Wyróżnienia: Krystyna Pawlik z klasy IIC , Michał Nodzak, Jakub Wawer, Maria Walburg- uczniowie klasy III B, Lena Kazimierska z klasy I C


        17. Gra miejska „Labirynt Niepodległości” zorganizowana przez Muzeum Regionalne w Kutnie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem „Niepodległa dla wszystkich”

        I miejsce drużyna w składzie:

        Zuzanna Jarosińska, kl. VIII a

        Eryk Kieruńczak, kl. VIII a

        Karolina Sobiecka, kl. VIII a

        Elżbieta Wielec, kl. VIII a

        Martyna Wojciechowska, kl. VIII a


        18. Konkurs  "Portret dr Antoniego Troczewskiego" zorganizowany przez Muzeum Regionalne w Kutnie

        w kategorii prac indywidualnych (klasy IV – VI Szkoły Podstawowej):
        II miejsce - Zuzanna Goździk z klasy IV b
        wyróżnienie – Paweł Szadkowski z klasy IV e

        w kategorii prac zbiorowych (klasy IV – VI Szkoły Podstawowej):
        I miejsce – Mateusz Napierała i Nikodem Kieruńczak z klasy IV a
        III miejsce – Wiktoria Pawlak i Oliwia Karczewska z klasy VI a

        w kategorii prac indywidualnych (klasy VII – VIII Szkoły Podstawowej):
        II miejsce – Weronika Kowalska z klasy VIII c


        19. II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

        II miejsce - Antoni Marzec, kl. IV d - „Cisza katyńska”

        III miejsce - Anna Kowalewska, kl. VIII b - „Nie zobaczysz matko syna”

        III miejsce - Aleksander Klembalski, kl. VI c - „Kołysanka matki”

        III miejsce - Maciej Domagała, kl. V b - „Ojczyzna”

        Wyróżnienie - duet wokalny - Julia Maciejewska i Maria Wawrzyńczak , kl. VIII c- „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”

        Wyróżnienie – zespół wokalny w składzie: Julia Abramowicz, Maciej Domagała, Gabriela Frąckiewicz, Amelia Grabska, Aleksander Klembalski, Anna Kowalewska, Sabina Kucharczyk, Julia Kuźmińska, Julia Maciejewska, Antek Marzec, Marta Rybacka, Natalia Tasiemska, Alicja Warszawska, Maria Wawrzyńczak - „Jest takie miejsce, taki kraj”.


        20. ,,Józef Piłsudski na kartach komiksu" organizator Kutnowski Dom Kultury

        I miejsce ex aueqo - Julia Mikołajczyk, Karolina Jurkowska i Franciszek Wasiak, kl. II c


        21. V edycja Konkursu Pieśni Patriotycznej, zorganizowana przez Zespół Szkół Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie

        I miejsce w kategorii zespołów - Julia Maciejewska i Maria Wawrzyńczak,  kl. VIII c


        22. IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej w Kutnie "Cecyliada 2018" pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno, Biskupa Łowickiego, Dziekana Dekanatu Kutno

        Kategoria klasy I - III:

        I miejsce - Lena Klembalska i Hanna Wawrzyńczak - „Schowaj mnie”.

        II miejsce – Magdalena Jurczak - „Maryjo śliczna Pani”.

        Kategoria klasy VII - VIII i oddziały gimnazjalne:

        II miejsce - Anna Kowalewska - „Noel”.

        Grand Prix otrzymał Antoni Marzec - „Modlitwa”


        23. Międzyszkolny konkurs na hasło promujące kampanię społeczną "Kutno miastem Mocy przeciwko przemocy", realizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu  Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

        II miejsce w kategorii klas I - III: Jakub Morga, kl. II c

         

        24. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na grę edukacyjną "Polskie drogi do wolności"

        Nagroda Główna: Julia Iwaniak, Natalia Waśkowska, kl. V f

        Wyróżnienia: Nikola Dolat, Agata Wiśniewska, kl. Ve, Filip Pawlak, kl. IV f

         

        25. XXI Edycja Konkursu Plastycznego Dla Młodzieży "Świat w kolorach" pn. "Różna oblicza jesieni" zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną pod patronatem Starosty Powiatu Kutnowskiego

        II miejsce - Amelia Grabska, kl. Vd

        Wyróżnienie - Amelia Gągolewska, kl. IVa

         

        26. I edycja „Międzyszkolnego Przeglądu Świątecznych Piosenek w Języku Obcym”, organizator Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie

        Kategoria: klasy IV - VII

        I miejsce - Maciej Domagała, kl. V b - „Angels We Have Heard Oh High”

        II miejsce - Aleksander Klembalski, kl. VI c - „Have Yourself A Merry Little Christmas”

        III miejsce - Julia Kuźmińska, kl. V b - „Jingle Bell Rock”

        Kategoria: klasy VIII i III gimnazjum

        I miejsce: duet Julia Maciejewska i Maria Wawrzyńczak, kl. VIII c - „Stille Nacht”

        III miejsce: Anna Kowalewska, kl. VIII b - „O Holy Night”

         

        27. Awans do II etapu XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języków Obcych, organizator I LO im. Henryka Dąbrowskiego w Kutnie

        Język angielski:

        Wiktoria Grams, kl. VII e

        Milena Siergiej, kl. VII e

        Klaudia Karasińska, kl. VIII a

        Jakub Marczak, kl. VIII b

        Adam Szadkowski, kl. VIII c

        Dawid Jakubiak, kl. VIII d

         

        Język niemiecki:

        Iman Essa, kl. VII b

        Nina Nowacka, kl. VIII b

        Wiktoria Góralska, kl. VIII b

        Zuzanna Biernacka, kl. VIII c

        Weronika Kowalska, kl. VIII c

        Julia Maciejewska, kl. VIII c

         

        28. Awans do finału w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, organizator Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie

        drużyna z kl V d w składzie: Barbara Pawlik, Aleksander Pawyza, Patrycja Wielemborek

         

        29. Konkurs "Mój ulubiony ptak" zorganizowany przez Zarząd Ligi Ochrony Przyrody w Płocku w ramach programu ornitologicznego LOP pt. "Pozwólmy ptakom mieszkać obok nas"

        III miejsce - Aleksandra Chlebna, kl. VI d

         

         

         

         

         

  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 2944995
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
      • sp9@edu.kutno.pl
      • telefon/fax (24) 253-63-68; 253-64-25
      • 99-301 Kutno, ul. Wł. Jagiełły 6
      • 7.30 - 15.30
  • Galeria zdjęć

    • Szalony Tydzień w kl. I - III
    • Jesteśmy w Finale Wojewódzkim "Gier i zabaw"
    • Drugoklasiści na Planecie Złotówka
    • "Tłusty czwartek" w świetlicy
    • Święto Patrona Szkoły kl. 4 - 8
    • Turniej rycerski klas II i III
    • Gromada Zuchowa w Oporowie
    • Paczka od Zuchów z okazji Dnia Myśli Braterskiej
    • Dziewiątka mistrzem powiatu ,,Gier i zabaw"
    • Wycieczka do Muzeum Historii Żydów Polskich Polin
    • Dzień Otwarty Szkoły
    • Powiatowy konkurs informatyczny "Wygraj Niepodległą" rozstrzygnięty