• Nasza Eko - pracownia

• Edukacja ekologiczna w naszej pracowni ma niezwykle ciekawą i przyjemna dla uczniów formę. Zakupione w ramach Konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. „Nasza Eko - pracownia”, pomoce dydaktyczne i multimedialne służą uczniom, wspomagają ich w rozwoju, dają wiele radości.

Uczniowie realizują w nowej pracowni swoje przyrodnicze zainteresowania. Podejmują i będą podejmować działania sprzyjające ochronie przyrody. Pod kierunkiem nauczyciela kształtują postawy proekologiczne. Na naszej stronie cyklicznie będziemy prezentować ciekawe lekcje przyrodnicze, wyniki badań i doświadczeń, ciekawe działania i projekty związane z działalnością koła ekologiczno - przyrodniczego. Zachęcamy do oglądania naszej zakładki.

Czy lekcja może być ciekawa?"

Mapa, atlas i tablica interaktywna - pokaz z zagadką? Super! Lubimy zagadki.

Czy śnieg można jeść?”

Badając próbki pod mikroskopem Zuzia, Marta, Andżelika, Gabrysia i Natalia stwierdziły, że absolutnie NIE! Dziewczynki miały przy okazji możliwość ocenić nowe mikroskopy - fantastyczna jakość obrazu. Chcemy więcej zajęć z mikroskopem na kole ekologicznym.

Ile ty masz kości Adasiu?”

Ciekawe? Obraz na ekranie - fajnie. A może podejść, policzyć, dotknąć? Co wybrać?

liczba odwiedzin: 2719827