• Razem na Święta

•

Nasza szkoła włączyła się w tym roku w akcję „Razem na Święta” zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dołączyliśmy tym samym do elitarnego grona szkolnych wolontariuszy. Otrzymaliśmy specjalnie przygotowane logo.

W związku z tym zachęcamy uczniów, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z „Poradnikiem wolontariatu szkolnego” oraz pozycją „Wolontariat szkolny. Poradnik dla nauczycieli, dyrektorów i rodziców”, w których znajdują się informacje dotyczące funkcjonowania szkolnego wolontariatu. Obie te pozycje są dostępne na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Poniżej podajemy link do strony internetowej:

liczba odwiedzin: 2719984