TURNIEJADA KLAS V i VI MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU WZWYŻ SPOTKANIE Z DIETETYKIEM - ZASADY ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Trzymaj Formę

TURNIEJADA KLAS V i VI

W dniach 17.04.2018 i 19.04.2018 roku w hali sportowej naszej szkoły odbyły się kolejno Turniejada dla klas VI i Turniejada dla klas V zorganizowane w ramach programu „Trzymaj Formę!”.

Celem tego programu  jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Zaproponowane konkurencje miały na celu propagowanie aktywności fizycznej oraz wykazanie się wiedzą dotyczącą zdrowego i prawidłowego sposobu odżywiania się.

W Turnieju startowało pięć zespołów klas VI i cztery zespoły klas V. Udział brało po 10 zawodników z każdej klasy (łącznie 90 osób). Zawody przeprowadzone zostały w dwóch seriach. Rozegrano po 6 konkurencji.

W klasach VI zwyciężyła klasa VI A, natomiast w klasach V – klasa V A.

Nagrodą dla wszystkich uczestników były owocowe soki ufundowane przez Radę Rodziców oraz pamiątkowe dyplomy dla każdej klasy.

Turniejady zorganizowała i przeprowadziła Pani Monika Antczak