• Obowiązuje od marca 2017r.

Regulamin kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 9

im. Władysława Jagiełły w Kutnie.

1. Regulamin określa zasady korzystania z kompleksu boisk sportowych „Moje boisko Orlik 2012" zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie, zwanego dalej „kompleksem boisk”.
        2. Wejście na teren kompleksu boisk jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem niniejszego regulaminu.
        3. Administratorem kompleksu boisk jest Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie.
        4. Przedstawicielem Administratora na terenie kompleksu boisk, jest animator sportu, zwany dalej animatorem lub inna osoba upoważniona.
        5. Animator czuwa nad bezpieczeństwem osób korzystających z kompleksu boisk, zwanych dalej użytkownikami i w tym celu upoważniony jest do wydawania użytkownikom odpowiednich poleceń.
        6. Kompleks boisk sportowych w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”, jest obiektem ogólnodostępnym i bezpłatnym dla wszystkich mieszkańców Miasta Kutno.
        7. W dni nauki szkolnej, w godzinach do 8.00 do 15.00, kompleks boisk wykorzystywany jest na sportowe zajęcia dydaktyczne dla uczniów szkoły.
        8. Poza godzinami lekcyjnymi kompleks boisk jest ogólnie dostępny w godzinach
          od 8.00 do 20.00 – w okresie od 01 kwietnia do 31 października oraz w godzinach
          od 8.00 do 19.00 – w okresie od 01 listopada do 31 marca zgodnie z harmonogramem pracy animatora sportu.
        9. Administrator zastrzega sobie prawo do zamknięcia całego kompleksu boisk lub jego części ze względu na złe warunki atmosferyczne, stan techniczny lub inne okoliczności.
          O swojej decyzji Administrator poinformuje najpóźniej w dniu zamknięcia kompleksu boisk, poprzez wywieszenie informacji przy wejściu na kompleks.
        10. Kompleks boisk może być wyłączony z eksploatacji celem poddania go zabiegom pielęgnacyjnym i konserwacji.
        11. Korzystające z kompleksu boisk dzieci do lat 10 mogą przebywać i korzystać z niego wyłącznie opieką osoby dorosłej lub opiekuna.
        12. Korzystający z kompleksu boisk są zobowiązani do przestrzegania regulaminu i stosowania się do poleceń animatora sportu.
        13. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie kompleksu boisk.
        14. Animator ma prawo odmówić wstępu na teren kompleksu boisk lub wydać polecenie opuszczenia terenu kompleksu boisk osobom:

a) w butach piłkarskich na wysokich i metalowych korkach lub posiadających kolce,

b) wprowadzającym i użytkującym sprzęt inny niż zgodny z przeznaczeniem kompleksu boisk,

c) niszczącym urządzenia sportowe i nawierzchnię boisk,

d) wchodzącym na ogrodzenie i urządzenia sportowe,

e) palącym tytoń, używającym papierosów elektronicznych, żującym gumę, spożywającym alkohol, środki odurzające lub substancje psychotropowe albo środki zastępcze,

f) zaśmiecającym teren kompleksu boisk,

g) wnoszącym na teren kompleksu boisk materiały i przedmioty niebezpieczne,

h) zakłócającym porządek i używającym słów wulgarnych,

i) wprowadzającym zwierzęta.

15. Teren kompleksu boisk objęty jest ciągłym monitoringiem.

16. Skargi i wnioski należy składać u Administratora kompleksu boisk pod nr tel. 24 253 64 25.

17. W przypadku konieczności wezwania służb porządkowych lub ratowniczych należy korzystać z następujących numerów telefonów:

997 - Policja,

998 - Straż Pożarna,

999 - Pogotowie Ratunkowe

986 - Straż Miejska

Numer 112 służy do powiadamiania w sytuacjach zagrożenia zdrowia, życia lub mienia.

1. W kwestiach nieujętych w niniejszym regulaminie obowiązują odpowiednie przepisy prawa.

Regulamin kompleksu boisk sportowych.doc