• Podsumowanie osiągnięć sportowych

• W czwartek 15 czerwca br. w hali sportowej odbyło się podsumowanie tegorocznych osiągnięć uczniów w rywalizacji sportowej. Nasi sportowcy otrzymali nagrody za:

* Reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w roku szkolnym 2022/2023 - dyplomy odebrało 49 uczniów z klas IV - VIII.

* Reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych w latach 2018 - 2023 - dyplomy wręczono 11 uczniom z klas VIII.

* Za szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022 - dyplomami nagrodzono 58 uczniów z klas IV - VIII.

Dyplomy za szczególne osiągnięcia sportowe w latach 2018 - 2023 odebrało6 uczniów z klas VIII.

Najlepsi sportowcy z klas ósmych zostali nagrodzeni statuetkami i dyplomami za szczególne osiągnięcia sportowe w latach 2018 - 2023. Oto oni: Krzysztof Chlebny, Mateusz Grzelak, Jan Osiecki, Amelia Gągolewska i Julia Gospoś.

Podsumowano wyniki konkursu na „Najaktywniejszego sportowca szkoły” w roku szkolnym 2022/2023. W kategorii dziewcząt wygrała Joanna Filipiak uczennica klasy5 a, która zdobyła 73 pkt, a wśród chłopców Stanisław Buczkowski uczeń klasy 6 a, który uzyskał 91 pkt.

Kapituła składająca się z nauczycieli wychowania fizycznego wskazała uczniów, którym przyznała tytuł „Najlepszego sportowca szkoły” w roku szkolnym 2022/2023.

• W kategorii „Najlepsza koszykarka” zwyciężyła Julia Michalska klasy VIII a.

• „Najlepszym baseballistą” został Nikodem Kieruńczak uczeń klasy VIII a.

• Kategorię „Najlepsza lekkoatletka” wygrała Patrycja Wojciechowska uczennica klasy VII a.

• „Najlepszym lekkoatletą” został Franciszek Lewański uczeń klasy VII a.

Na koniec dyplomy odebrało 19 uczestników zajęć pozalekcyjnych realizowanychw ramach ogólnopolskiego programu „Szkolny Klub Sportowy”.

Podczas apelu wręczono uczniom klas IV - VI ogółem 132 dyplomy, 5 statuetek i 6 pucharów. Fundatorem nagród dla wyróżniających się sportowo uczniów była Rada Rodziców SP 9 w Kutnie.