• HARMONOGRAM ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW
          w Szkole Podstawowej Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

          na rok szkolny 2018/2019

          HARMONOGRAM.2018.docx

           

           

          Lp.

           

          Forma zajęć

           

          Termin zajęć godzina/Sala

           

          Klasa

           

          1.  

          Zajęcia rewalidacji indywidualnej

          Pon.

          3 g. lek.

          Czw.

          7 g. lek.

           

          Wt.

          8 g. lek.

          Czw.

          8 g. lek.

           

          Sala: D 2

          kl. VIb

           

           

           

           

          kl. VIIIc

           

           

           

           

           

          1.  

          Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne

           

           

          Czw.

          2 g. lek

           

           

          kl. Ic

          1.  

          Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

          Co druga śr.

          7 g. lek.

          Sala: D 6

           

           

          Czw.

          7 g. lek.

          Sala: D 5

           

          kl. IIIa

          kl. IIIb

          kl. Ic

          kl. IId

          kl. IIIb

           

          kl. IVa

          kl. IVe

          kl. IVf

           

           

          1.  

          Zajęcia dodatkowe z języka polskiego

          Śr.

          6 g. lek.

          Sala: D 6

           

          Czw. 6 g. lek.

          Sala: D 5

          kl. Id

           

           

          kl. Id

          1.  

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

          Co drugi czw.

          8 g. lek.

          kl. Ic

          kl. IId

          kl. IIIa

          kl. IIIb

          1.  

          Zajęcia logoterapii grupowej

          Pon.
          12:45 - 13:30

          13:45 - 14:30

          14:40 - 15:25

           

           

          Wt.

          8:00 - 8:45

          8:55 - 9:45

          10:45 - 11:30

          11:40 -12:25

          12:45 - 13:30

           

          Czw.

          8:00 - 8:45

          8:55 - 9:40

          Sala: C 4a

          kl. IIa

          kl. IVa

          kl. VId+Vb+Vc

           

           

           

          kl. Ve+Vf+VIa

          kl. Ia

          kl. IIIa

          kl. IVd

          kl. IVb + IVe

           

           

          kl. IId

          kl. Ic

          1.  

           

          Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego dla klas V - VIII

           

          Co dwa tyg.

          pon. 15:35

          wt. 15:35

           

           

          kl. VI + VII

          kl. V + VIII

           

          1.  

          Dodatkowe zajęcia z języka polskiego z uczennicą kl. IVa

           

          Wt. 14:00

          Sala: D 13

          Czw. 14:00

          Sala: C 1a

          kl. IV

          1.  

          Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

          Czw.

          8g. lek

          Sala: D 9

           

          Pt

          8g. lek.

          Sala: D 9

           

           

          kl. IV

           

           

           

          kl. V

           

           

          1.  

           

           

           

          Zajęcia rewalidacyjne

           

           

           

           

           

           

          Pon.

          6g. lek

          Sala: C 12

           

          Pt

          4g. lek.

          Sala: C 3a

           

           

           

          kl. I c

           

           

           

           

          1.  

          Zajęcia logoterapii grupowej.

          Śr.

          11:40 -12:25

          12:45 - 13:30

          13:45 - 14:30

           

          Czw.

          12:45 - 13:30

          13:45 - 14:30

          14:40 - 15:25

           

          Pt

          10:45 - 11:30

          11:40 - 12:25

          12:45 - 13:30

          13:45 - 14:30

           

          Sala: C 4a

           

          kl. IId

          kl. IIc

          kl. IIIb

           

           

          kl. Id

          kl. IVf

          kl. IIIa

           

           

          kl. Ib

          kl. Ic

          kl. Ia + IVf

          kl. Id

           

           

          1.  

          Akademia młodego matematyka

          - aktywnie, samodzielnie, pomysłowo
          - program zajęć rozwijających uzdolnienia i zainteresowania uczniów kl. VIII

          Wt.

          14:40 - 15:25

          kl. VIIIa + VIIIc

          1.  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia, kształtujące aktywność i kreatywność uczniów w zakresie fizyki

          Czw.

          15:35 - 16:20

          kl. VIII a

          kl. VIII c

          kl. VIII b

          1.  

          Koło humanistyczne „Per aspera ad astra”-rozwijające zainteresowania uczniów

          Wt.
          14.40 - 15.25

          kl. VIII b

          1.  

          Zajęcia rewalidacyjno - rehabilitacyjne

           

          Śr.

          1,2 g. lek.

          Mała Sala gimnastyczna

          kl. V b

          1.  

           

          Zajęcia terapeutyczne

          Pt

          7 g. lek.

          kl. IV - VIII

           

          1.  

           

          Zajęcia terapeutyczne

          Pon.

          7 g. lek.

          Czw. 7g. lek.

           

          kl. I - III

           

          1.  

          Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

           

          Wt.

          8 g. lek.

          Czw.

          8 g. lek.

          kl. IV – VIII

           

          kl. VI , VIII

          1.  

          Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

          Pt

          co 2 tyg

          6 g. lek.

          kl. I - III

          1.  

          Program zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki dla uczniów II etapu edukacyjnego

          Pon.
          14.40-15.25

          kl. IV - VIII

          1.  

          Program zajęć wyrównawczych z języka polskiego w klasach czwartych

          Pt
          13.40-14.25

          kl. IV

          1.  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w ramach twórczego myślenia

          Czw.

          3 g. lek.

          kl. II a

          1.  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia teatralne uczniów

          Czw.

          2 g. lek

          kl. II b

          1.  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia teatralne uczniów

          Pt

          2 g. lek.

          kl. II c

          1.  

          Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów w zakresie edukacji czytelniczej z elementami plastyki

          Pon.

          2 g. lek.

          kl. II d

          1.  

          Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania z języka angielskiego z elementami wiedzy o kulturze, historii i zwyczajach krajów anglojęzycznych „Wiedzieć więcej, to rozumieć więcej”

          Pon.
          14.40 - 15.25

          Sala B 3

          kl. VIII

           

  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 2644065
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie
      • sp9@edu.kutno.pl
      • telefon/fax (24) 253-63-68; 253-64-25
      • 99-301 Kutno, ul. Wł. Jagiełły 6
      • 7.30 - 15.30
  • Galeria zdjęć

    • Otwarcie Uczniowskiej Dziupli Kulturalnej
    • Zuchowe warsztaty tworzenia świątecznych ozdób
    • Śniadanie daje moc
    • Mikołajki
    • Dzień Mikołajkowej Czapki
    • Grosikowa wędrówka
    • Andrzejkowy Jarmark
    • Festiwal pieśni patriotycznej w kl. I - III
    • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
    • Grosikowe wędrówki IIIb - lekcja otwarta dla rodziców
    • Biwak Gromady Zuchowej
    • Przedstawienie „Jaś i Małgosia uczą oszczędzania”.