• Inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018

• W czwartek 26 października 2017 roku w hali sportowej odbyło się zaprzysiężenie młodych sportowców, przyszłych reprezentantów szkoły.

Uczniowie klasy IVA będą realizowali program rozszerzony o treści w zakresie lekkoatletyki. Podczas ślubowania zobowiązali się do godnego reprezentowania szkoły, miasta i kraju w rywalizacji sportowej. Z rąk pani wicedyrektor Elżbiety Mikołajczyk i opiekunów grup p. Jacka Kudła i p. Mariusza Baranowskiego otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców SP 9. Tym samym młodzi lekkoatleci rozpoczęli przygodę ze sportem.

Życzymy im, aby z dużą wytrwałością i energią stawiali pierwsze sportowe kroki. Aby nigdy nie zabrakło im motywacji i chęci w dążeniu do wyznaczonego celu.