• Granty oświatowe w SP9

• Prezydent Miasta Kutno zatwierdził do realizacji w naszej szkole następujące granty oświatowe:
        1. "Panorama Historii Kutna widziana okiem "Dziewiątki" realizator p. Aleksandra Szymczak
        2. "Panorama Historii Kutna widziana okiem "Dziewiątki" realizator p. Patrycja Staniszewska
        3. "Matematyka z Rummikub" realizator p. Joanna Czuba
        4. "Matematyka z Rummikub" realizator p. Aneta Marczak
        5. "Matematyczno-astronomiczny zawrót głowy realizator p. Aneta Krajewska.
        Powyższe działania edukacyjne realizowane są w ramach Miejskich Grantów Oświatowych ph. "Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga".
        Dziękuję nauczycielom za kreatywność w przygotowaniu wniosków, a uczniów zapraszam do poszerzania wiedzy i wspólnej zabawy edukacyjnej.
        Lista grantów przyjętych do realizacji została umieszczona na stronie BIP UM Kutno w zakładce Edukacja, katalog „Miejskie granty oświatowe” edycja XIII (X 2023 r.- VI 2024 r.

Iwona Pietrzak