• SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

• Tradycyjnie dzień 1 czerwca przebiegł w sportowej atmosferze. Uczniowie klas I – VI uczestniczyli w konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Każde dziecko mogło się sprawdzić i wypróbować swoje możliwości podczas różnorodnych ćwiczeń. W tegorocznej edycji dla uczniów przygotowano następujące zadania: rzut sersem na stojak, skoki zawrotne przez ławeczkę, kozłowanie piłki koszykowej po prostej, rzuty piłkami tenisowymi do hula – hop, strzały do bramki w unihokeju, kręcenie hula – hop, bieg z gazetą tam i z powrotem. Impreza przebiegła w atmosferze dobrej zabawy i humoru. Każdy uczestnik za udział w tegorocznych obchodach Szkolnego Dnia Sportu otrzymał drobny podarunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Dokumentacja zdjęciowa znajduje się w zakładce Album fotograficzny.