• MISTRZOSTWA SZKOŁY W ,,PIŁCE NOŻNEJ” CHŁOPCÓW KLAS V i VI.

• W dniu 30.05.2019r. w ramach programu ,,Trzymaj Formę”, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w ,,Piłce nożnej” chłopców klas piątych i szóstych.

W rywalizacji wzięło udział 6 klas : VA, VC, Vf, VIA, VIB, VID.

Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” w grupach.

Uczniowie poprzez udział w zawodach mogli aktywnie spędzać czas wolny i poszerza

swoje zainteresowania dyscypliną piłki nożnej. Nabywali wiedzę z przepisów gry, a także mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle rówieśników z innych klas. Pełniąc rolę zawodników i kibiców mogli integrować się wzajemnie. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy. Udział w zawodach wzięło ogółem 42 uczniów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Piąte klasy: Szóste klasy:

I Miejsce klasa VA I Miejsce klasa VIA

II Miejsce klasa VC II Miejsce klasa VIB

III Miejsce klasa VF III Miejsce klasa VID

Lista osób z poszczególnych klas, które brały udział w zawodach:

Klasa V A: Łuczak Patryk, Sieczka Miłosz, Bobrzak Miłosz, Jaskuła Bartosz, Nodzak Franciszek, Wielec Arkadiusz.

Klasa VC: Długoszewski Gabriel, Kopczyński Aleksander, Siwiński Błażej, Kopczyński Mikołaj, Gruziel Wiktor, Pietrzak Jakub.

Klasa VF: Marczak Kamil, Zduńczyk Jakub, Kruszyna Dominik, Kurza Mateusz, Kubiak Piotr, Starczewski Wiktor, Ambroziak Szymon, Graczyk Wiktor, Janakowski Bartłomiej, Rubiński Alan.

Klasa VIA: Milas Dorian, Kornacki Jakub, Brzdęk Antoni, Kusiak Maciej, Cicherski Szymon, Wyganowski Bartłomiej, Trawiński Mikołaj.

Klasa VIB: Kowalczyk Oliwier, Brener Kamil, Wronkowski Kamil, Makowski Alan, Kaczmarek Kacper, Wojtasiak Dawid, Kurpiewski Igor,

Klasa VID: Majewski Kacper, Adamczyk Szymon, Solarski Dawid, Idzikowski Karol, Machoń Karol, Gruszczyński Damian.

Organizatorzy: Radosław Saganiak i Adam Grzelak