• Mistrzostwa Szkoły w ramach programu ,,Trzymaj Formę” w piłce nożnej chłopców klas VII i VIII.

• W dniu 06.06.2019r. w ramach programu ,,Trzymaj Formę”, odbyły się Mistrzostwa Szkoły SP nr 9 w ,, Piłce Nożnej” chłopców klas siódmych i ósmych. W rywalizacji wzięło udział 6 klas : VIIC, VIID, VIIIA, VIIIB, VIIIC, VIIID. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” w dwóch grupach. Kolejne mecze półfinałowe rozgrywane były : zwyciężca z gr. A z vice-liderem gr. B oraz zwyciężca gr. B z vice-liderem gr. A . W finale grały drużyny, które wygrały mecze półfinałowe.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I Miejsce Klasa VIIIA

II Miejsce Klasa VIIID

III Miejsce Klasa VIIIB

IV Miejsce Klasa VIIIC

Uczniowie poprzez udział w zawodach mogli aktywnie spędzić czas wolny poszerzając swoje zainteresowania grą w piłkę nożną. Pełniąc rolę zawodników i kibiców kontynuowali integrację rówieśniczą w ramach rywalizacji sportowej i zasad w duchu ,, fair play” . Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy. Udział w zawodach wzięło ogółem 44 uczniów.

Lista osób z reprezentacji poszczególnych klas, które brały udział w zawodach:

Klasa VIIC: Kacper Bielawski, Dawid Paluszkiewicz, Mateusz Justyński, Patryk Łuczak, Bobrzak Miłosz, Kacper Bąk, Mikołaj Lemański, Krystian Kałużny.

Klasa VIID: Antoni Lewicki, Hubert Łapczyński, Michał Kierzkowski, Jakub Sujecki, Mateusz Miszczak, Jan Józefecki, Krzysztof Kuźmiński.

Klasa VIIIA: Maksymilian Frydrysiak, Mikołaj Osiecki, Miłosz Krygiel, Dawid Odalski, Kamil Zielonka, Eryk Kieruńczak, Miłosz Myszkowski.

Klasa VIIIB: Oliwier Pogorzelski, Michał Michalak, Jakub Barczyński, Jakub Kowalewski, Michał Sierocki, Jakub Marczak.

Klasa VIIIC: Kacper Robaszewski, Michał Marciniak, Kamil Rojkowski, Jakub Pasek, Mateusz Gumiński, Kornel Grzelak, Igor Czarnecki, Michał Małachowski.

Klasa VIIID: Dawid Klejps, Jakub Krukowski, Paweł Kacprzak, Dawid Rudnicki, Dawid Jakubiak, Bartosz Kopczyk, Gracjan Czyżewski, Marcin Paradowski.

Organizatorzy: Radosław Saganiak i Adam Grzelak