Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły, pod kierunkiem swojej nauczycielki: p. Agnieszki Tracz, odniosły wyjątkowe sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Artystycznym. W wydarzeniu wzięły udział dzieci i młodzież z kilkunastu państw świata, m.in. z Polski, USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Australii, Niemiec, Norwegii, Japonii oraz Indii. Tak szeroka reprezentacja sprawiła, że rywalizacja stała na niezwykle wysokim poziomie.
Prace uczestników oceniało znakomite, międzynarodowe jury, złożone z artystów, pedagogów sztuki, choreografów, wokalistów i ekspertów z wielu dziedzin twórczości. Docenienie naszych uczennic przez tak wybitnych specjalistów jest wyjątkowym wyróżnieniem.
W tegorocznej edycji konkursu nagrodzone zostały:
Nel Sujecka, kl. 7a - GRAND PRIX
kategoria: Recytacja wiersza napisanego w języku angielskim specjalnie dla uczestniczki przez panią Agnieszkę Tracz.
Występ Nel zachwycił jurorów interpretacją, dojrzałością artystyczną i umiejętnościami językowymi.
Julianna Bartczak, kl. 8c - GRAND PRIX
kategoria: Sztuki Wizualne – „Łapacze Snów”
Jej praca wyróżniła się kreatywnością, szczegółowością i wyjątkową estetyką.
Nadia Chlebna, kl. 7a - Laureatka III miejsca w kategorii taniec – „Moonilight”
Energia, technika i ekspresja sceniczna przyciągnęły uwagę jury, zapewniając zasłużone miejsce na podium.
Wyróżnienie dla Wiktorii Sikory i Mileny Michalak, kl. 7a
kategoria: Śpiew na żywo (country-pop)
Ich występ charakteryzował się znakomitą harmonią głosów, muzykalnością i scenicznością.
Te imponujące osiągnięcia pokazują, jak ogromny talent drzemie w naszych uczennicach oraz jak ważna jest wytrwała praca i profesjonalne wsparcie nauczyciela. Jury konkursu podkreśliło wysoki poziom przygotowania artystycznego i dojrzałość prezentacji naszych reprezentantek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom!
Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów na międzynarodowej scenie artystycznej.